בוא נדבר על טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי בעזרת דמיון מודרך

אלברט איינשטיין ידע לומר: "הידע מתאר את מה שקיים, הדמיון את כל מה שיכול להיות". אם תחשבו לרגע תבינו כי דמיון הוא כלי שניתן בעזרתו לעשות הכל. ניתן שאדם ידמיין ללא הנחיה או יבחר לעשות זאת בתהליך מונחה – דמיון מודרך.

דרכים לתחום רחב שמוגדר בשתי מילים דמיון מודרך

1. הנחיה ממדריך, מנחה הנמצא סמוך אליך ומנחה אותך בטכניקת דמיון מודרך ובהתאמה אישית לצרכיך.
2. דמיון מודרך יכולה להיות טכניקה שמתאימה לקבוצת אנשים שהגיעו בכדי לממש מטרות שונות או מטרה כללית משותפת.
3. דמיון מודרך יכול להיות כלי שמועבר אליך ע"י סי די, DVD. כלומר, לקבל דמיון מודרך בשלט רחוק ע"פ מתכון שהוכן מראש ע"י אדם מקצועי או לפחות בעל קול ערב.
4. גם את ואתה יכולים להכין דמיון מודרך לעצמכם ולבני ביתכם. קחו נושא ומטרה רלוונטית עבורכם כתבו מעין תסריט דמיוני שיכול לסייע לך בהגשמת מטרה והרי לפניכם דמיון מודרך כשר למהדרין.

מטרות שונות עבור דמיון מודרך

1. הפגת מתחים, הירגעות, השתחררות
2. לקראת פעילות חשובה: פגישה, הרצאה שעליך להוביל ואתה רוצה להשתמש בטכניקה של דמיון מודרך כדי להיות מצוין. דמיין איך תפעל, תנוע , תדבר כמרצה קליבר.
3. דמיון מודרך למימוש בחיים של מטרה ארוכת טווח, למשל להיות בזוגיות, ליהנות משפע וכו'

הדמיון המודרך יענה על הקריטריונים הבאים

1. יהיה עבורך נעים.
2. יהיה מעשי מבחינת המרחב, משך הזמן.
3. תואם את מטרותיך. אין טעם לדמיין עננים וורודים אם ברצונך להיות בזוגיות. עדיף דמיון מודרך בו תתחבר לתחושות של מהי זוגיות על כלל הוויתה. אם עננים וורודים עושים לך את זה, לך על זה.
4. בכל מקרה עדיף להיות מדויקים, ציוריים ולחוש כאילו מצלמת וידאו משוכללת בידיכם.

לסיכום, דמיון מודרך מקנה לך את הזכות להפוך באחת לבימאי סרטים, למפיק, מלהק ולשחקן הראשי. אוסקר החיים בדרך למי שמממש דמיון מודרך באופן מעשי. התוצאות מובטחות.